Logo Loading

Kompresör ve Basınçlı Hava Sistemleri

HAKKIMIZDA

KURUMSAL KİMLİK

ELKOM TEKNİK KOMPRESÖR ®

Elkom Teknik Kompresör 1989’dan günümüze, basınçlı endüstriyel kompresör makineleri sektöründe ilk adımını BURSA / Osmangazi Marmara bölgesinin dinamik ve güçlü potansiyelini  göz önünde bulundurarak kaliteli servis anlayışında hizmete başlamıştır. Hava kompresörü üretimi yapan, global pazarda öncü ve sözü geçen firmaların yetkili bayiiliğini alarak yetkili servislik ve satışlarını gerçekleştirmekte. İlkeli, başarılı yükselişine hiç durmadan devam ederken. Geçmiş 30 yılı, tecrübeli ekibi, profesyonel ekipmanları ve inovatif yenilikleri ile en iyi çözümleri müşterilerine sunmaya devam etmektedir.

elkomteknikkompresorkurumsal

Vizyonumuz

Müşterilerimizin memnuniyetini daima göz önünde tutarak, değişimin gerekliliğini benimseyip global pazardaki gelişmeleri takip ederek, müşterilerimize en iyi çözümleri sunmak. Başarımızın müşterilerimize bağlı olduğunu bilmekte ve sunduğumuz çözümler, müşterilerimizin hedeflerinin hızlı, kolay, etkin şekilde etki etmesindedir.

YETKİLİ SERVİS

Misyonumuz

Elkom Teknik Kompresör ilkesi, müşteri beklentilerini ileri teknolojileri,yeni ürünleri ve hizmetleri içeren mükemmel çözümlerle karşılayarak büyümek ve paydaşlarına artan katma değer kazandırmaktır. Bir yandan müşterilerce arzulanan hizmetleri bir şirket anlayışı içinden en üst standartlarla sağlarken, diğer yandan da müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.

SATIŞ NOKTASI
elkomteknikkompresorhakkimizda

KOMPRESÖR ENDÜSTRİSİNDE UZMAN SERVİS

Hizmet Ağımız Tüm Marka ve Model ” Vidalı Kompresörler, Pistonlu Kompresörler, Mobil Pistonlu Hava Kompresörleri, Yüksek Basınç Su Soğutmalı Hava Kompresörleri, Alçak, Orta ve Yüksek Basınçlı Kompresör Türleri, Gaz Booster Kompresörleri, Hava Tankları, Yüksek Basınc Emniyetli Dolum Kasası, Basınçlı Hava Kurutucular ve Hat Filtreleri, Isı Geri Kazanım , Endüstriyel Gaz Sistemleri “ Bakım, Onarım, Tamir ve Satış Hizmetleri Sunmaktayız.

Kaliteli Hizmet Ağı

Her marka hava kompresörünüze 7/24 saat kesintisiz hizmet alabilme imkanı verilmektedir. Bakım, revizyon ve arızalarınız da uygun fiyat politikası.

Uzmanlarımız ürününüzün arıza süresini en aza indirir.Nitelikli uzmanlar tarafından tamir, her tamir sonrasında ürünün güvenlik denetimi yapmakta.

En kısa süre içerisinde teslim edilmesi, DGVU yönetmeliği gereğince 3 kontrol hizmeti ile en  verimli ve kalite hizmet ağını sunan servis garantisi.

Güncel Kalan Teknoloji

 • VİDALI HAVA KOMPRESÖRÜ
 • PİSTONLU HAVA KOMPRESÖRÜ
 • MOBİL PİSTONLU HAVA KOMPRESÖRÜ
 • YÜKSEK BASINÇLI KOMPRESÖRLER
 • EMNİYETLİ DOLUM KASASI
 • SU SOĞUTMALI HAVA KOMPRESÖRLERİ
 • ORTA BASINÇ HAVA KOMPRESÖRLERİ
 • BOOSTER KOMPRESÖRLER
 • HAVA KURUTUCUSU
 • BASINÇLI HAVA ÇÖZÜMLERİ
 • BASINÇLI YIKAMA MAKİNASI
 • ENDÜSTRİYEL GAZ SİSTEMLERİ
 • ISI GERİ KAZANIM SİSTEMLERİ

Profesyonel Ekip Desteği

Elkom Teknik Kompresör Sorunlarınıza anında müdahale ve mevcut her marka kompresörünüz için yedek parça ihtiyaçlarınız Satış Sonrası Servisimiz ile sizlere yardımcı olmaktadır.

Garanti dışındaki tamir-bakım-onarım işleri, kompresörleriniz için gerekli olan yedek parça ve aksesuarların temini, yetkili servis güvencesiyle sizlere sunulmaktadır.

Teknolojik servis parkuru ile geniş işlem kapasitesi, teknolojik ölçüm aletleri ile kusursuz bakım onarım ve sarım hizmetleri vermekteyiz.

Kompresör ve Basınçlı Hava Sistemleri Yetkili Servis ve Satış Noktası

Elkom Kompresör’de, basınçlı hava ürünlerinizin optimum performans seviyelerinde çalışmasını sağlayarak kompresör bakımı ve servisi konusunda uzmanlaşmış yüksek nitelikli ve özel saha ekipleri sunuyoruz. Geniş bilgi ve deneyimimizle, üreticinin eğitimli kompresör servis mühendisleri işinizi ve hava sistemlerinizin bütünlüğüne yönelik talepleri destekleyebilir.

Elkom Kompresör, müşterinin gereksinimlerine ve üreticinin önerilerine uygun olarak her türlü kompresör ve hava ile ilgili ürünler için kapsamlı arıza teşhis ve servis ve bakım programları sunar. Mühendislerimiz ayrıca gerektiğinde verilen öneriler ve düzeltici eylem planları ile kompresör ve hava sistemlerini sigorta denetimleri için inceleyerek en son Standartlara ve yasal düzenlemelere uyulmasını sağlar.

Büyük kompresör revizyonu, yenileme, kurulum, test, devreye alma, bakım ve satış sonrası destek dahil komple anahtar teslim paketler sunuyoruz.

Elkom Kompresör olarak, tüm hava sistemi servis ve kontrol ihtiyaçlarınız için planlanan bakım programlarını planlayabiliriz. Tüm kompresör üreticileri bu nedenle arıza riskini azaltır ve kompresör ömrünü ve verimliliğini en üst düzeye çıkarır.

× Whatsapp Hattı

Anahtar kelimenizi girin